Stiebel Eltron: značka, ktorá kráča v zelených stopách

Vytvorené27. 8. 2023
Stiebel Eltron: značka, ktorá kráča v zelených stopách
Stiebel Eltron: značka, ktorá kráča v zelených stopách
Stiebel Eltron: značka, ktorá kráča v zelených stopách

Pokiaľ ide o ohrev vody a elektrické vykurovanie, nemecká spoločnosť Stiebel Eltron patrí k svetovej špičke. Jej výrobky sa môžu pochváliť vysokou úrovňou užívateľského komfortu a nízkou spotrebou energie - čo je jeden z dôvodov, prečo sú obľúbené u zákazníkov na celom svete. Prečítajte si jej príbeh a zistite, prečo by ste mali nakupovať náhradné diely Stiebel Eltron priamo u nás.

Z berlínskeho dvora do sveta

Stiebel Eltron je nemecká spoločnosť, ktorú založil Dr. Theodor Stiebel. Jej príbeh sa začína v roku 1924, keď na svojom dvore v Berlíne vynašiel a vyrobil kruhový ponorný ohrievač. Po prvej úspešnej kapitole spoločnosti nasledovala výstavba továrne, ktorá bola počas druhej svetovej vojny úplne zničená. V roku 1944 Dr. Theodor Stiebel presťahoval firmu do Holzmindenu v Dolnom Sasku, kde sídli dodnes.

Vízia spoločnosti Stiebel Eltron: vyrábať energeticky úsporné a ekologické spotrebiče

Netrvalo dlho a rodinná spoločnosť Stiebel Eltron sa rozrástla. Na trh boli uvedené nové a ešte lepšie výrobky, ktoré jej otvorili dvere na trhy po celom svete (Európa, Ázia, Afrika a Amerika). V súčasnosti má pobočky vo viac ako 60 krajinách a tento počet stále rastie. Napriek veľkým zmenám v sortimente výrobkov a veľkolepej expanzii zostala jej vízia rovnaká: Vyrábať ekologické a energeticky úsporné zariadenia, ktoré budú lídrami v oblasti ohrevu vody, vykurovania, vetrania a chladenia.

Spoločnosť kladie veľký dôraz aj na udržateľnosť. "Podporujeme postupný prechod na obnoviteľné zdroje energie. Ekologické, efektívne a pohodlné technológie založené na obnoviteľných zdrojoch energie sú nielen otázkou budúcnosti, ale aj súčasťoureality," hovorí Frank Röder, riaditeľ školiaceho a komunikačného centra STIEBEL ELTRON Energy Campus.

Náhradné diely Stiebel Eltron pre Elny

V súlade s naším záväzkom k ekológii a udržateľnosti ponúka spoločnosť Stiebel Eltron aj široký sortiment dielov, ktoré podporujú dlhšiu životnosť vyrábaných spotrebičov. V našom e-shope Elna nájdete napríklad termostat alebo vykurovacie teleso pre akumulačné kachle- základné komponenty, vďaka ktorým budú vaše akumulačné kachle opäť perfektne fungovať.

Prečo nakupovať diely Stiebel Eltron u nás?

  1. Predávame len kvalitné a overené náhradné diely

Servisom a predajom dielov sa zaoberáme už viac ako 20 rokov. Máme vlastné expedičné sklady, a preto vám môžeme ponúknuť široký sortiment výrobkov: Napríklad náhradné diely pre elektrické kotly, prietokové ohrievače vody, batériové sporáky a iné domáce spotrebiče.

2.Rýchle vyhľadávanie dielov

Náhradné diely sú vzdialené len niekoľko kliknutí. Stačí použiť náš filter na vyhľadávanie dielov a príslušné výsledky sa zobrazia v priebehu niekoľkých sekúnd. Vďaka tomu bude vaše hľadanie náhradného dielu rýchle a pohodlné.

3. Bleskové dodanie dielov

Väčšinu dielov máme na sklade, takže sú pripravené na okamžitú expedíciu. To je užitočné najmä vtedy, keď potrebujete poruchu vyriešiť čo najrýchlejšie.

4. Primeraná cena

U nás si môžete byť istí, že náhradný diel dostanete za primeranú cenu: veľmi často v stovkách korún. Výmena nefunkčného dielu je preto oveľa výhodnejšia ako kúpa nového spotrebiča.

5. Objednávanie dielov na požiadanie

Nenašli ste presne to, čo ste hľadali? Dajte nám vedieť na obchod@elny.czanapište, aký typ dielu hľadáte.Na požiadanie vám radi nájdeme náhradný diel.

Odteraz vás už žiadna porucha neprekvapí

Poškodené vykurovacie teleso, deformované tesnenie, upchatý filter alebo prasknuté plastové časti. To všetko sú bežné poruchy, ktoré sa môžu vyskytnúť v spotrebičoch v dôsledku opotrebovania. Ak však viete, kam sa obrátiť po náhradné diely, oprava poruchy je rýchla, pohodlná a jednoduchá. V spoločnosti Elna sme špecialisti na náhradné diely a radi vám pomôžeme s výberom. Nech už má váš spotrebič akúkoľvek poruchu, vyriešime ju čo najskôr.

Tip: Pozrite si naše články o najčastejších chybách. Zistite, čo je príčinou problému a ako správne postupovať.

Záleží nám na vašom súkromí

Tento internetový obchod ukladá súbory cookie, aby mohol správne fungovať. Používaním našich služieb súhlasíte s ich používaním.

Povoliť všetkoPodrobné nastavenie