O nás

žijeme elektrom a našimi zákazníkmi. Dajme starým veciam novú šancu!

Predaj náhradných dielov pre domáce spotrebiče nevnímame len ako podnikanie. Baví nás pomáhať ľuďom, ktorí sa rozhodli vziať opravu pokazených elektrických zariadení do vlastných rúk. Baví nás dávať novú šancu veciam, ktoré našim zákazníkom verne slúžili dlhé roky a stali sa súčasťou ich domovov. A baví nás pomáhať tomu, aby sa planéta Zem neutopila v záplave hrdzavého šrotu.V oblasti náhradných dielov pôsobíme od roku 1996. V roku 2008 sme založili e-shop Elny a postupne sme sa stali jedným z najvýznamnejších internetových obchodov s náhradnými dielmi pre elektrospotrebiče v ČR i na Slovensku. Neinvestujeme masívne do reklamy a nepomáhame si cenovými trikmi. Snažíme sa robiť svoju prácu čo najlepšie a dať našim zákazníkom maximum. To okrem iného znamená, že:Vždy vám pomôžeme vybrať ten správny náhradný diel.

Ponúkame len osvedčené kvalitné diely odporúčané priamo servisnými technikmi.

Tovar uvedený skladom máme skutočne na sklade v našom sklade okamžite na odoslanie.

● Ak nemáme nejaký diel skladom, urobíme všetko pre to, aby sme ho v čo najkratšom čase zohnali.

● Vytvárame články, videá a ďalší obsah, ktorý vám má pomôcť sa lepšie zorientovať v problematike elektra.

Sme citliví, priateľskí, ochotní a milí.Sme rodinný podnik - dvaja bratia, ktorí sa rozhodli premeniť svoju vášeň pre náhradné diely pre elektrotechniku na podnikanie. V širšom zmysle sú však všetci naši zákazníci našou rodinou. Boli by sme radi, keby ste sa stali jej súčasťou.S pozdravom Jan a Zdeněk Nymburský

Záleží nám na vašom súkromí

Tento internetový obchod ukladá súbory cookie, aby mohol správne fungovať. Používaním našich služieb súhlasíte s ich používaním.

Povoliť všetkoPodrobné nastavenie