Gorenje: značka, ktorá uľahčuje život

Z malej dedinky Gorenje v Slovinsku sa za 60 rokov dostala na vrchol. Hovoríme o Gorenje, jednej z najúspešnejších značiekdomácich spotrebičov, ktorá pôsobí vo viac ako 90 krajinách sveta. Objavte jej príbeh a zistite, prečo by ste mali nakupovať náhradné diely Gorenje priamo u nás.

Z polí do domácností

História značky Gorenje je nezvyčajná a trochu prekvapujúca - málokto vie, žeže sa pôvodne zaoberala výrobou poľnohospodárskych strojov a predajom stavebných materiálov. Až v roku 1961 rozšírila svoju výrobu o práčky a chladničky a o 10 rokov neskôr pridala kuchynské skrinky a elektrické spotrebiče. Trh sa stával mimoriadne dynamickým a ona sa rozhodla to čo najlepšie využiť. Výsledkom bol nielen vysoký ročný obrat, ale aj nespočetné množstvo spokojných zákazníkov. Z malej slovinskej dielne sa nakoniec stal svetový gigant na trhu s elektrospotrebičmi.

"Uľahčenie života"

To je vízia spoločnosti Gorenje. Je hrdá na inteligentné riešenia a inovácie, ktoré zákazníkom poskytujú maximálne pohodlie. Adaptívne technológie v najnovších modeloch si dokážu zapamätať rozhodnutia svojich majiteľov a dokonca predvídať ich správanie. Vďaka tomu spotrebiče fungujú dokonale a poskytujú vynikajúci používateľský zážitok.

Náhradné diely Gorenje pre Elny

Medzi základné hodnoty spoločnosti Gorenje patria nielen inovácie, ale aj ekológia a udržateľnosť. Preto ponúka sortiment náhradných dielov pre všetky svoje spotrebiče, ako sú chladničky, rúry, práčky, sušičky, umývačky riadu a vysávače.Ak by sa váš spotrebič Gorenje jedného dňa nečakane pokazil, v e-shope Elna nájdete všetko potrebné na jeho opravu.

Prečo nakupovať diely Gorenje u nás

1. Predávame len overené kvalitné náhradné diely

Servisom a predajom dielov sa zaoberáme už viac ako 20 rokov. Máme vlastné expedičné sklady, a preto vám môžeme ponúknuť široký sortiment výrobkov: napríklad náhradné diely pre práčky, chladničky, sporáky, rúry na pečenie, mrazničky, sušičky, vysávače a iné domáce spotrebiče.

2. Rýchle vyhľadávanie dielov

Náhradné diely sú vzdialené len niekoľko kliknutí. Stačí použiť náš filter na vyhľadávanie dielov a príslušné výsledky sa zobrazia v priebehu niekoľkých sekúnd. Vďaka tomu bude vaše hľadanie náhradného dielu rýchle a pohodlné.

3. Bleskové dodanie dielov

Väčšinu dielov máme na sklade, takže sú pripravené na okamžitú expedíciu. To je užitočné najmä vtedy, keď potrebujete poruchu vyriešiť čo najrýchlejšie.

4. Primeraná cena

U nás si môžete byť istí, že náhradný diel dostanete za primeranú cenu: veľmi často v stovkách korún. Výmena nefunkčného dielu je preto oveľa výhodnejšia ako kúpa nového spotrebiča.

5. Objednávanie dielov na požiadanie

Nenašli ste presne to, čo ste hľadali? Dajte nám vedieť na obchod@elny.cz a uveďte, aký typ dielu hľadáte. Na požiadanie vám radi nájdeme náhradný diel.

Odteraz vás už žiadna porucha neprekvapí

Poškodené vykurovacie teleso, deformované tesnenie, upchatý filter alebo prasknuté plastové časti. To všetko sú bežné poruchy, ktoré sa môžu vyskytnúť v spotrebičoch v dôsledku opotrebovania. Ak však viete, kam sa obrátiť po náhradné diely, oprava poruchy je rýchla, pohodlná a jednoduchá. V spoločnosti Elna sme špecialisti na náhradné diely a radi vám pomôžeme s výberom. Nech už má váš spotrebič akúkoľvek poruchu, vyriešime ju čo najskôr.

 

Gorenje: značka, ktorá uľahčuje život
Gorenje: značka, ktorá uľahčuje život
Gorenje: značka, ktorá uľahčuje život
Vytvorené12. 7. 2023
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie